Elektronický zápis na sväté omše

xoyondo

Prosíme Vás vzhľadom na pravidlá účasti veriacich na bohoslužbách, aby ste sa prostredníctvom online rezervácie prihlásili na jednotlivé slávenia.

Podľa vyhlášky č. 187 ÚVZ SR § 1 ods. 2 pís. n sú bohoslužby medzi výnimkami, na ktoré sa nevzťahuje podmienka preukázania sa negatívnym testom na COVID-19 alebo iným aktuálne platným potvrdením ako náhrada za negatívny test.

Prosím, zvoľte si termín Vašej účastni na slávení sv. omše, o ktorú máte záujem spolu s počtom osôb - každú osobu osobitne!

(Do počtu zúčastnených sa nepočítajú deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby.)

Po otvorení online rezervácie Vás prosíme, aby ste do voľnej kolónky napísali svoje meno, označili termín Vašej účasti na sv. omši a potvrdili Ulož.

link pre online rezerváciu: xoyondo.com/dp/lQZtzWAIdCpX0qh

Prihlásením sa zaväzujete vo svedomí, že na svätú omšu určite prídete.

Ak by ste nemohli prísť, stornujte svoju rezerváciu.

Rozhodnutím Vlády SR je od 19.04.možná účasť na bohoslužbách s obmedzením 1 osoba na 15m2. Dodržiavajte naďalej dôsledne hygienické pravidlá: respirátor - dezinfekcia - rozostup. Prosíme Vás o dodržiavanie týchto pravidiel:

1. Rešpektujte označenie miest na sedenie. Po skončení sv. omše vychádzajte postupne tak, aby ste dodržali potrebný odstup.

2. Na sv. omšu bude možný vstup prostredníctvom elektronickej rezervácie. Pol hodinu pred sv. omšami od pondelka do piatku bude možné pristúpiť k sv. spovedi.

3. Samotnou elektronickou rezerváciou sa zaväzujete vo svedomí, že sa danej sv. omše aj zúčastníte. Ak nie, zrušte svoju rezerváciu.

4. Nateraz budeme pokračovať aj v prenose sv. omší /pondelo-sobota o 18:00 hod. a nedeľa o 11:00 hod/ prostredníctvom youtube kanála: farnostokolicne. Tým, ktorí sa z obavy o zdravie nezúčastnia bohoslužieb v kostoloch, odporúčame sledovať sv. omše prostredníctvom dostupných médii.